İçeriğe geç

Netsis 3 Entegre

KOBİ’lere özel yeni nesil bir çözüm: Logo Netsis 3 Entegre

Sezgisel, kullanıcı dostu, yeni nesil teknolojili… Logo’nun bilgi birikimi ile yenilikçi vizyonunu bir araya getiren Logo Netsis 3 Entegre, KOBİ’lerin büyüme sürecindeki yol arkadaşı oluyor. Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, arka plan resimleri, menü ağacı yapısı, kısayol oluşturma ve gruplama, app-in-app, ürün içi arama motoru teknolojileri gibi özellikler, kullanıcı yorumlarıyla yenilenen estetik tasarımla buluşuyor. Logo Netsis 3 Entegre, hızlı adaptasyon ve kolay kullanım avantajlarıyla işletmenize kısa sürede uçtan uca verimlilik kazandırıyor. KOBİ’ler Logo Netsis 3 Entegre ile büyüyor!

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin en iyi yol arkadaşı!

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin büyüme yolculuğunda en çok ihtiyaç duyduğu yol arkadaşı; tüm iş süreçlerini bünyesinde barındıran, gerektiğinde yeni özelliklerle donatılabilen, tek noktadan kolayca yönetilebilen bir teknoloji çözümü… Muhasebe, finans, satış, satın alma, temel üretim fonksiyonları, stok, raporlama gibi iş süreçlerini gerçekleştirmek üzere geliştirilen Logo Netsis 3 Entegre, gerek kendi içindeki gelişmiş fonksiyonellik gerekse app-in-app teknolojisi sayesinde eklenebilen yeni fonksiyonlarla KOBİ’lere yepyeni bir deneyim sunuyor. Logo Netsis 3 Entegre, işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak iş süreçlerini doğru ve güvenilir bilgilerle, tek bir kaynaktan yönetmeyi sağlıyor. Siz de Logo Netsis 3 Entegre’nin kapsamlı özelliklerinden yararlanın; maliyetlerinizi düşürün, yeteneklerinizi bir üst seviyeye taşıyın ve rekabette her zaman bir adım önde olun!

Tüm ihtiyaçlarınız için tek çözüm

İş süreçlerinizi çok daha düşük maliyetlerle, pratik ve etkin bir şekilde yönetmenizi sağlayan Logo Netsis 3 Entegre, çalışan düzeyinden başlayarak tüm işletme genelinde kalite ve verimlilik anlayışını yaygınlaştırıyor; birimler arası bilgi akışı sağlamanıza, karmaşık iş süreçlerini düzenlemenize ve müşteri ilişkilerini etkin yönetmenize olanak tanıyor. Sisteme bilgi girişi olduğunda tüm bölümler yetkileri dahilinde doğrudan güncel bilgiye ulaşabiliyor. Kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanıyor, böylece zamandan ve gereksiz iletişim trafiğinden tasarruf ediliyor. Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış standart modüllerin yanı sıra, işletmenize özel çözümler de Logo Netsis 3 Entegre’ye opsiyonel olarak eklenebiliyor. Böylece işletmenizin kendisine özgü ihtiyaçlarına en uygun yazılım paketi, kullanımınıza hazır hale geliyor.

Finansal verilerinizi doğru yorumlayın:

Kritik finansal fonksiyonlar ile doğru bilgiye anında ulaşmanıza imkan veren Logo Netsis 3 Entegre, işletmenize yönelik stratejik kararlarınız için güvenilir bir altyapı oluşturuyor ve finansal performansınızı artırmanızı sağlıyor. Ayrıca, Logo Netsis 3 Entegre’de yer alan ödeme ve tahsilat planı tanımları, her türlü ihtiyaca cevap verecek bir esneklik kazandırıyor. Belirlediğiniz limit ve kurallar çerçevesinde; Ba-Bs, bakiye, ekstre mutabakatları yapılıp elektronik ortamda gönderilebiliyor. Banka modülü ile krediler (rotatif, spot vb.), vadeli/vadesiz mevduat, repo, teminat hesapları (teminat mektubu, akreditif) gibi hesaplar kolayca takip ediliyor. Merkez Bankası banka kodları ve uluslararası swift kodları modül içinde izlenip işlemler otomatik gerçekleştiriliyor. Banka işlemlerinin doğruluğu sistemden kontrol edilebiliyor; gelen faiz, komisyon hesaplamaları, BSMV kesintileri banka işlemleri seçenekleri üzerinden yapılabiliyor. Kredi kartı ile yapılan tahsilatlar, banka ile yapılan sözleşme şartları sisteme girilerek ödeme ve kesintiler denetim altında tutuluyor. Kanal yapısının tüm bileşenlerini etkin bir şekilde yönetin!

Ticari faaliyetlerizde tam denetim:

Hesap planınızı işletmenize ve çalışma şeklinize göre seviyelendirebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz Logo Netsis 3 Entegre, ticari faaliyetlerinizi tam olarak denetim altına almanızı sağlıyor. Logo Netsis 3 Entegre’nin parametrik altyapısı sayesinde evraklar direkt muhasebeye aktarılabiliyor ya da entegrasyon havuzunda kontrol edildikten sonra muhasebeleştirilebiliyor. Maliyet yönetiminde de esneklik ve verimlilik sunan Logo Netsis 3 Entegre, satılan ve stokta kalan ürünlerin maliyetlerini farklı yöntemlerle raporlayabildiği gibi, mal çıkışlarının dönemsel maliyetlendirme işlemlerinde de aylık ağırlıklı ortalama ya da FIFO yöntemlerini kullanabiliyor. Satılan mal maliyeti mahsubu, hesaplanan maliyetlerle otomatik oluşturuluyor, dönem kârlılığı ve kalan stok değeri aynı maliyetlerle raporlanabiliyor. Böylece işletmeler maliyetleri kontrol edebiliyor, bu çerçevede gerekli önemleri alıp kârlılığı artırabiliyor.

Verimli üretim, düşük maliyetler:

Üretim süreçlerinin hatasız ve etkili şekilde yönetiminin yanı sıra maksimum maliyet verimliliği ile üretim yapılması da işletmeler açısından büyük önem taşıyor. Logo Netsis 3 Entegre Üretim modülü, mamullere ait ürün ağacı (reçete) tanımları oluşturarak üretim verimliliğine önemli katkı sağlıyor. Ayrıca alınan siparişlere ilişkin iş emri kayıtları oluşturulup bu kayıtlara istinaden üretim kayıtları tutulabiliyor. Üretim kayıtları, reçete tanımlarıyla bire bir aynı olacak şekilde ya da fiili miktar girilerek oluşturulabiliyor. Bu da tekrarlanan siparişlerde zaman ve maliyet tasarrufu anlamına geliyor. Buna ek olarak, üretim süreçlerinde seri/lot takibi ve fire takibi de Logo Netsis 3 Entegre üzerinden yapılabiliyor. Uygun fiyatlandırma, zamanında teslimat Üretim kadar sevkiyat süreçleri de müşteri memnuniyeti açısından kritik öneme sahip. Sipariş ve teslimat için gerekli tüm evrakların oluşturulmasından zamanında teslimat yapılmasına kadar geçen sürecin tamamı Logo Netsis 3 Entegre üzerinde entegre bir şekilde yönetilebiliyor. Stok, sipariş, irsaliye, fatura ve müşteri borç bilgileri sistem üzerinden rahatça takip edilirken, yurt dışı işlemlerde dövizli fatura kesimi ve ödemelerin dövizli takibi de süreçleri kolaylaştırıyor. Bu sayede işletmeler müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla da rekabet avantajı elde ediyor. Logo Netsis 3 Entegre’nin Plasiyer Takibi uygulamasıyla satış elemanı, müşteri temsilcisi gibi ilgililer için kayıt açılabiliyor, cari hesap bazında sabit plasiyer tanımlanabiliyor ya da hareket girişinde plasiyer seçimi yapılabiliyor. Ayrıca raporlama açısından da plasiyerler kendi içlerinde gruplanabiliyor. Plasiyer takibi ile satış ekibinin etkin yönetimi Entegre dış ticaret uygulamaları Logo Netsis 3 Entegre ile dış ticaret işlemleri daha etkin, daha verimli ve yasal yükümlülüklere uygun olarak gerçekleştiriliyor. Bu yükümlülükler işletmenin muhasebe, finans, satın alma, satış ve dağıtım gibi diğer süreçleriyle uyumlu ve entegre olarak da takip edilebiliyor.

Hatasız ve otomatik satın alma süreçleri:

Tedarikçilere siparişlerin hatasız iletilmesi, ortaya çıkabilecek birçok sorunun önceden giderilmesini sağlar. Logo Netsis 3 Entegre ile siparişten alış faturasına kadar tüm işlemleri birbiriyle ilişkili olarak takip etmek, tüm süreci denetim altında tutmak ve birçok işlemin otomatik çalışmasını sağlamak mümkün. Düzenli satın alım yapılan tedarikçilerle olan anlaşmalardaki iskonto, vadeli fiyat gibi detaylar Logo Netsis 3 Entegre üzerinde tarih bazında tanımlanabiliyor ve satın alma kaydı oluşturulabiliyor. Tedarik süresi ve benzer tanımlamalarla da planlamalar kolaylaştırılıyor. Aynı zamanda üreticiden müstahsil makbuzu karşılığında doğrudan mal alımı yapan işletmeler de yine Logo Netsis 3 Entegre üzerinde kayıt oluşturabiliyor. Sistemde stopaj, SGK, borsa kesintileri de desteklendiği için üretici cari hesabı ile diğer entegre kayıtlar yapılabiliyor.

Stok operasyon kalitenizi artırın: Logo Netsis 3 Entegre stok, hedef ve stratejilerinizi oluşturup takip etmenizi, anlık stok değer ve seviyelerinizi izlemenizi, envanter maliyetlerinizi kontrol etmenizi sağlıyor. Farklı ürün yelpazeleri ile çalışanlar için tasarlanmış malzeme sınıflandırması ve seviyelendirilmiş hiyerarşi sayesinde ürünler kolayca takip edilebiliyor. Farklı birimlerle izleme özelliği sayesinde malzemeler sınırsız sayıda birimle takip edilirken, çevrim katsayıları özelliği ile de tek bir birim üzerinden raporlama yapılabiliyor. Logo Netsis 3 Entegre Seri/Lot Takibi uygulamasıyla stok giriş/çıkışlarını ve üretim hareketlerini seri numaralarıyla birlikte takip etmek mümkün oluyor. Alınan denetim raporları da depo-stok uyumsuzluğunu anlık olarak gösterebiliyor.

Şube desteği: Birden fazla şubeli işletmeler, Logo Netsis 3 Entegre üzerinde her şubenin kendisine özel bir kodlama sistemi oluşturabiliyor. Böylece hem şubelerin iş süreçleri kolaylaşıyor hem de her bir şubenin operasyonu ayrı ayrı kontrol edilebiliyor. Diğer taraftan, siparişler ve masraflar gibi birçok operasyon, şubeler adına merkezden yapılabiliyor. Bu sayede kayıt tekrarı engelleniyor, merkezi yönetim sağlanıyor.

Netsis 3 Entegre Fiyat Listemiz için tıklayınız.

Güncel Netsis Kampanyalarımız için tıklayınız.