İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

 

Şirketimiz 2014 yılında İzmir’in ticaret merkezlerinden biri olan gıda çarşısında kurulmuştur. Kuruluş yılımızdan itibaren siz değerli müşterilerimize teknolojik çözümler sunmak adına faaliyet göstermektedir. Bilgisayar donanım sektöründe hızlı ve ekonomik çözümler sunan şirketimiz satış, tamir ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir. Bugün gelişen teknolojiyle birlikte güvenlik kamera ve alarm sistemleri için gerekli satış ve servis hizmetini sağlayıp  ev ve iş yerlerinizin güvenliği için en uygun ve ekonomik proje tasarılarını sizlere sunmaktadır. Hızla gelişen teknolojiyle birlikte ihtiyaçlarınız dâhilinde ürünler bulup en uygun ürünleri sizlerle paylaşmaktadır. Bu şekilde sizler için seçtiğimiz ürünlerden hem sizlerin güvenini kazanarak ihtiyaçlarınıza yönelik satışlar gerçekleştirir hem de bu şekilde kullanılan malzemeler ve yapılan satışlardan sizlerin memnuniyetini sağlayıp dürüst kazanç elde etmektir.

Bilgisayar, donanım, satış, servis ve kamera alarm sistemleri, web tasarımı, netsis proje ve danışmanlık hizmetlerimiz gibi birçok teknolojiyi tek bir çatı altında birleştirir ve sizlerin büyümelerinize destek olup iş portföyünüzün gelişmesine  yardımcı olup, başarılı satışlar gerçekleştirmek adına proje destekli ürünler geliştirip size en uygun çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Kısacası 2014 yılında kurulan Egem Bilgisayar donanım sektörünle piyasaya giriş yapmış kamera ve alarm ve güvenlik sistemlerinde müşteri memnuniyetini sağlamış ve şuan yazılım sektöründe hızlı ve ekonomik çözümleri ile büyüyüp büyüyecek tüm işletmelerin yanındadır.

         Saygılarımızla,
         ONUR TULTAK