İçeriğe geç

Logo İşbaşı Programı

Ön muhasebe işlemlerine her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlayan bulut tabanlı Logo İşbaşı ile mikro ölçekli şirketler işlerini sürekli kontrol altında tutabiliyor.

Tek kişilik ya da az sayıda çalışanı olan işletmeler, muhasebe süreçlerinde dış kaynak kullanmayı tercih ediyor. Oysa işletmenin gelir-gider, fatura, sipariş, stok, çek takibi gibi işlemlerini kontrol altında tutmak, kârlılık açısından büyük önem taşıyor. Logo Yazılım’ın ön muhasebe işlemlerine her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlayan bulut tabanlı çözümü Logo İşbaşı, mikro ölçekli işletmeler için yeni bir dönem başlatıyor.Serbest çalışanlar, küçük girişimciler, teknik destek danışmanları, yetkili servisler, avukatlar, emlak danışmanları, eczacılar, ajanslar, esnaflar… Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, muhasebe hizmetini dışarıdan alıyorsanız, bulut tabanlı Logo İşbaşı ürününden yararlanabilirsiniz. Fatura Takibi, Sipariş Takibi, Gelir-Gider Takibi, Stok Takibi, Çek Girişi, Cari Hesap Takibi, Kasa-Banka Takibi, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura özellikleri bulunan Logo İşbaşı, internet erişimi olan her yerden bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu ile işlem yapabilmenizi sağlayarak zaman, işgücü ve maliyet tasarrufu sunuyor. 
Ön muhasebede bulut avantajı
Logo İşbaşı’nın Fatura Takibi, Sipariş Takibi, Gelir-Gider Takibi, Stok Takibi, Çek Girişi, Cari Hesap Takibi, Kasa-Banka Takibi, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura özellikleri sayesinde, internet erişimi olan her yerden bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu ile işlem yapılabiliyor; böylece işgücü ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.
Kolay kayıt ve kullanım 
www.isbasi.com internet sitesi üzerinden kolayca üye olunarak devreye alınabilen Logo İşbaşı, herhangi bir eğitim gerektirmeden, hemen kullanılabiliyor. iOS ve Android mobil platformlarda kullanım için de Google Play ve AppStore mağazalarından Logo İşbaşı uygulamasının indirilmesi yeterli oluyor. Kullanım aşamasında ise Logo İşbaşı’nın özel menü ve sayfa tasarımı sayesinde rapor, gider, gelir gibi bölümlerde tüm veriler net bir şekilde görülebiliyor. Faturaların tasarımı kağıt faturalarla aynı olduğu için de çok kısa sürede adaptasyon sağlanıyor.
Faturaları mobil ortamda gönderin ve takip edin
Logo İşbaşı’nın fatura şablonları sayesinde, işletmelere özel faturalar sürükle-bırak yöntemiyle kolayca tasarlanabiliyor. Bulut teknolojisi kullanılarak, faturalar ister ofiste, ister müşterinin yanında saniyeler içinde oluşturulup e-posta, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden gönderilebiliyor. e-Fatura kullanıcıları da isterlerse e-faturaları müşterilerine anında teslim edebiliyor. Öte yandan, fatura oluşturup göndermek kadar, faturaları yönetmek de Logo İşbaşı ile kolaylaşıyor. Faturalar ihtiyaca göre kategorilere ayrılıp kaydedilebiliyor ve daha sonra kategori, firma unvanı, fatura numarası, fatura tutarı, vade tarihi gibi kriterlere göre detaylı şekilde listelenebiliyor. Bu sayede faturaların takibi ve raporlanması kolaylaşıp hızlanıyor. Fatura listeleri de Excel’e aktarılarak doğrudan muhasebeciye gönderilebiliyor.
Sesli komutla fatura kesin
Logo İşbaşı, Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor: Sesli Komut özelliği sayesinde fatura bilgileri sözlü olarak sisteme iletilebiliyor. Böylece sadece birkaç kelimeyle her ortamda kolayca fatura hazırlanabiliyor ve e-Fatura olarak ya da yazıcıdan çıkarılarak müşterilere gönderilebiliyor.